Specjalista ds. kosztorysowania

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie kalkulacji pod zapytania ofertowe w firmie specjalizującej się w robotach rozbiórkowych i ziemnych;
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty;
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych;
  • Wyszukiwanie firm podwykonawczych i przygotowywanie materiałów uzupełniających do ofert;
  • Administrowanie dokumentacją projektową;
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania oferty;
  • Współpraca z Kierownikami Budów i Inżynierami.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Znajomość programów CAD, Pakietu MS Office; NORMA
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, efektywność, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Wysoka kultura osobista, kreatywność i zainteresowanie branżą;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość procesu budowlanego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Nietypowe i ciekawe realizacje;
  • Pracę w młodym, energicznym zespole;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: developer@vp.pl lub 694440951

Ten wpis został opublikowany w kategorii oferty pracy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.