© 2011 developer-recykling

Nowe domy – Księża Góra, Radzionków

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalne miejsce, wznoszący się nad Radzionkowem park Księża Góra, przy którym powstaje nowe osiedle, składające się 11 budynków w zabudowie wolno stojącej, bliźniaczej i szeregowej. Wybraliśmy najlepsze projekty domów firmy Archon. Wśród nich projekty domów bliźniaczych „w mircie” oraz widoczny na zdjęciu dom w klematisach z dachem dwuspadowym.

Obok działki, na której powstają domy jednorodzinne na sprzedaż, znajdują się tereny rekreacyjne parku Księża Góra (na mapie bywa oznaczany jako Park Góra Powstańców Śląskich) z basenem, boiskami sportowymi, kortami tenisowymi, placami zabaw dla dzieci, mini skateparkiem, trasą do kolarstwa górskiego i ścieżkami spacerowymi.

Atutem inwestycji jest bliskość węzła autostrady A1 i trasy wylotowej na Katowice. Powstała nowa droga (ul. Księżogórska), która łączy rejon osiedla z obwodnicą Piekar Śląskich i Bytomia oraz węzłem autostradowym „Piekary”. Niedaleko zlokalizowane jest lotnisko Katowice-Pyrzowice, chętnie odwiedzany przez mieszkańców Śląska Kopiec Wyzwolenia w Piekarach, zalew Nakło-Chechło i park w Świerklańcu.

Przydatne informacje:

  • szkoły w mieście: podstawówki, gimnazja, LO i technikum
  • kino, imprezy dla dzieci: Centrum Kultury „Karolinka”
  • sklep spożywczy < 40 m